• Обновено
секси мода 7 инчен црна стадото висока пета чевли 17cm Егзотична Танчерка пол танцување чевли Платформи сандали за жени
zoom_in

секси мода 7 инчен црна стадото висока пета чевли 17cm Егзотична Танчерка пол танцување чевли Платформи сандали за

DEN 1704.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Чевли Големина:
5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Бренд Име:
YIZHOULI
Повод:
Партија
Сандала Тип:
Гладијатор
Назад Контра Тип:
Пред & Задните Рака
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Insole Материјал:
Гума
Outsole Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
G-003
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Шаблон Тип:
Цврста
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Платформа Висина:
7cm И До
Моден Елемент:
Тока
Високи Потпетици:
17cm
Платформа:
7cm

Слични производи во категоријата..