• Обновено
200meters 1N45 2-Дупка Микро-Прскање Црево Наводнување капка по капка Појас Мека Спреј Лента Вода Капе Појаси За Земјоделски Наводнување
zoom_in

200meters 1N45 2-Дупка Микро-Прскање Црево Наводнување капка по капка Појас Мека Спреј Лента Вода Капе Појаси За Земјоделски

DEN 1677.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Градина Вода Конектори
Пластични Тип:
PE
Бренд Име:
NuoNuoWell
Стандард:
Din
Материјал:
Пластични
Градина Вода Конектор Тип:
наводнување црево

Слични производи во категоријата..