• Обновено
Жешка мода Bling Кристал Лента Хривнија за жени, девојки најдобар подарок за пријател
zoom_in

Жешка мода Bling Кристал Лента Хривнија за жени, девојки најдобар подарок за пријател

DEN 549.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
DANGGAO
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Обликотшема:
bowknot
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
Должина:
Approx 6 ~ 7 1/2 (adjustable).
Функција:
Среќен
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата..