• Обновено
4Pcs PKCELL 9V 6LR61 E22 MN1604 522 Супер Алкална Батерија Супериорен 6F22
zoom_in

4Pcs PKCELL 9V 6LR61 E22 MN1604 522 Супер Алкална Батерија Супериорен 6F22

DEN 359.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Номиналниот Напон:
9V
Големина:
9V
Тип На Батерија:
Zn/MnO2
Бренд Име:
Pkcell
Број На Модел На:
6LR61
is_customized:
Yes
Номиналниот Капацитет:
720 Минути
Тип На Батерија:
Zn/MnO2
Големина:
9V
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Број На Модел На:
6LR61

Слични производи во категоријата..