• Обновено
50pcs/многу 18650 Литиум Батерија Пакет Изолација Подлога во Облик на Лице Влошки 3-Агол Слива во Облик на Indium Хартија Изолација Подлога Meson
zoom_in

50pcs/многу 18650 Литиум Батерија Пакет Изолација Подлога во Облик на Лице Влошки 3-Агол Слива во Облик на Indium

DEN 36.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

is_customized:
yes
Бренд Име:
ZUCZUG
Број На Модел На:
36*18*0.4 ММ
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Со USB:
no

Слични производи во категоријата..