• Обновено
БЕСПЛАТНИ СЛУЧАЈ 4/4 113V Господар Дијамантски Јаглерод Влакна Барокната ВИОЛИНА ЛАК Директно Природна Бела Вол Рог Жаба Завртка Виолина Додатоци
zoom_in

БЕСПЛАТНИ СЛУЧАЈ 4/4 113V Господар Дијамантски Јаглерод Влакна Барокната ВИОЛИНА ЛАК Директно Природна Бела Вол Рог

DEN 5040.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Број На Модел На:
113V
Употреба:
Виолина Употреба
Големина:
4/4 (approx. 74.5cm)
Тежина:
Approx 53.48g
Стап:
Дијамантски Јаглерод Влакна
Жаба и Завртка:
Вол Рог
перформанси:
Мајстор
Рамнотежа Точка:
230mm( Од крајот на стап )
Должина:
67.8cm (Without screw)
UPC:
600682775168
MPN:
20090930113V44
Коса:
Супериорен Квалитет На Природен Коњски Влакна

Слични производи во категоријата..