• Обновено
25X40CLSIG W25X40CLSIG W25X40CLSSIG ( 50 парчиња/многу ) Бесплатен превозот СОП-8 bios-от Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC
zoom_in

25X40CLSIG W25X40CLSIG W25X40CLSSIG ( 50 парчиња/многу ) Бесплатен превозот СОП-8 bios-от Нови Оригинални Компјутерски

DEN 640.32

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Бренд Име:
MUERYGAR
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
W25X40CLSSIG
Напон:
Меѓународниот стандард
Тип:
Логиката Идентичен
Состојба:
Нови

Слични производи во категоријата..