• Обновено
Нова/Orig Touchpad Кабел За Lenovo ThinkPad T440 T440s T450 T450s Серија, DA30000DK10 DA30000ER10 DA30000EQ10 SC10G47134
zoom_in

Нова/Orig Touchpad Кабел За Lenovo ThinkPad T440 T440s T450 T450s Серија, DA30000DK10 DA30000ER10 DA30000EQ10 SC10G47134

DEN 216.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Должина на кабел:
touchpad кабел
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Бренд Име:
KHY
Број На Модел На:
T440
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Слични производи во категоријата..