• Обновено
Хидрауличен серво Волан Опрема Рек Одговара BMW 5-СЕРИЈА E39 525 520 528 Туринг конвенцијата на правата на детето Одговара BMW 5-СЕРИЈА E39 525 520 32131093886
zoom_in

Хидрауличен серво Волан Опрема Рек Одговара BMW 5-СЕРИЈА E39 525 520 528 Туринг конвенцијата на правата на детето

DEN 6240.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
maxpeedingrods
Година:
исто како ОЕМ
Име На Модел:
за BMW E39
Зафатнина:
исто како ОЕМ
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
119cm
Објектот Ширина:
28cm
Објектот Висина:
14cm
Објектот Тежина:
10kg
Материјал Тип:
Серво волан пумпа
Специјални Функции:
за BMW 5er E39 Туринг
Тип На Објект:
Серво волан пумпа
Нема. на Цилиндри:
ОЕМ
испорака:
испрати во рок од 1 работен ден
Известување:
Професионалната инсталација е препорачливо
ОЕМ БР.3:
за 525td/tds520 523i 525 528 520d 520i 523i 525i 530d
Контрола На Квалитет:
секој објект ќе се внимателно проверени пред да испрати
Тип:
Серво волан пумпа
Гаранција:
1year

Слични производи во категоријата..