• Обновено
Кинески Народен Танц Девојки Везови Костими Зелена Црвена Роза Деца Фан Yangko Класичната Танцова Сцена Перформанси Облека
zoom_in

Кинески Народен Танц Девојки Везови Костими Зелена Црвена Роза Деца Фан Yangko Класичната Танцова Сцена Перформанси

DEN 748.80

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
XS, S, M, L, XL
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
a271
Тип На Објект:
Yangko Танц Костим
Пол:
Девојки
Боја Класификација:
Роуз Црвена / Зелена
Применливи пол:
Девојки
Референтна висина:
110 см, 120 cm, 130 cm, 140 cm, 150 см,

Слични производи во категоријата..