• Обновено
110mm Bonze Кујната Кабинет се Повлече Црвена акрилна Салон се Справи со Антички месинг Фиока Повлече Гроздобер Мода оков за Мебел Рачки
zoom_in

110mm Bonze Кујната Кабинет се Повлече Црвена акрилна Салон се Справи со Антички месинг Фиока Повлече Гроздобер Мода

DEN 1248.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Модерна
Бренд Име:
FMHOME
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
TC49A
is_customized:
Yes
Материјал:
цинк со кристал
Теренот-ред Спецификации:
110mm
боја:
црвена ,бронза

Слични производи во категоријата..