• Обновено
Нова За 7inch Таблета FM706701KC OPD-TPC0294 FM706701KE Екран на Допир Digitizer Панел Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот
zoom_in

Нова За 7inch Таблета FM706701KC OPD-TPC0294 FM706701KE Екран на Допир Digitizer Панел Стакло Сензор Замена Бесплатен

DEN 119.28

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
Бела, Црна
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
FM706701KC OPD TPC0294 FM706701KE екран осетлив на допир
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
witblue
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
фитинг за :
FM706701KC OPD-TPC0294 FM706701KE екран осетлив на допир

Слични производи во категоријата..