• Обновено
Продолжен Gaming Mouse Pad Мат XXL Stitched Рабовите Водоотпорен Широк & Долго Гума База Mousepad Keyboad Мат 35.4 x 15.7 Октопод
zoom_in

Продолжен Gaming Mouse Pad Мат XXL Stitched Рабовите Водоотпорен Широк & Долго Гума База Mousepad Keyboad Мат 35.4

DEN 503.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
newplenty
Број На Модел На:
MPL-2027
Големина:
XL
Материјал:
Гума
Стил:
xl големина
Големина:
XL
Тежина:
500g
димензија:
(должина)900mm * (ширина)400mm * (Дебелина)1.8 mm.
Одговара за:
За Десктоп, Лаптоп Компјутер
боја:
Живописни Графики, Мулти
Стил:
мода и гроздобер
функција 1:
Мулти слика отпечатоци,голема големина
Карактеристика 2:
Анти-пропадна, тастатура подлога,Заклучување на Работ
Dropshipping:
ПОДДРШКА
Материјал:
гума + платно

Слични производи во категоријата..