• Обновено
Автомобилот Задни Покривот Усна Спојлер Без Светилка За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф 5 V MK5 R32 GTI 06-09 FRP Сива Буквар Заден Спојлер Прозорецот
zoom_in

Автомобилот Задни Покривот Усна Спојлер Без Светилка За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф 5 V MK5 R32 GTI 06-09 FRP Сива

DEN 972.48

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Фолксваген Модел:
Голф
Голф-Година:
2006 година
Бренд Име:
MCARCAR КОМПЛЕТ
Модел Година:
2006-2009
Име На Модел:
SZ-VWGO0531
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
2kg
Материјал Тип:
FRP
Специјални Функции:
Автоматскиот автомобил спојлер
Производителот Дел Број:
автомобил покривот спојлер
Осветленост Дел Број:
авто крилја
Другиот Дел Број:
задните покривот подигање на усна
Земја/Регион на Производство:
Шенжен, Кина
Поставување на Возило:
автомобил покрив
Тип На Објект:
Спојлери
Автомобил модел:
За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф 5 V MK5 R32 GTI 06-09
Година:
2006-2009
Материјал:
Карбонски Влакна
Примарна боја:
Карбонски влакна црна
Површина:
Shinning и мазни
Функција:
Мала тежина
степен:
УВ Заштита
Fitment:
Одлични
квалитет:
Загарантирана
Инсталација Метод:
Користете Лепило Лента да се држиме за

Слични производи во категоријата..