• Обновено
2x Xenon Бела без Грешки ДОВЕДОА Автомобил Светлина Светилка Број Плоча Светлина За Лагуна II 5D,Лагуна III 5D,Velsatis,Господар II лиценца светлина
zoom_in

2x Xenon Бела без Грешки ДОВЕДОА Автомобил Светлина Светилка Број Плоча Светлина За Лагуна II 5D,Лагуна III 5D,Velsatis,Господар

DEN 240.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Објектот Тежина:
0.2
Рено Модел:
Megane
Име На Модел:
NS-054
За Возило Брендови/Модел:
Рено
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Напон:
12V
Wattage:
3w
Тип На Објект:
Табличка Светла
Бренд Име:
NEWM
Megane-Година:
2007 година
Lumens:
400
Име:
led табличка светлина
Работен напон:
9-16V DC
Wattage:
7W
LED КОЛИЧИНА:
18pcs 3528 SMD
агол на гледање:
90°~120°
Лумен:
300-400lm
Colortemperature:
7000K бела
Температурата на работа опсег:
-35°C~ +55°C
Автомобил Направи:
ЗА Рено

Слични производи во категоријата..