• Обновено
моден pastorale керамички мебел копчиња сребро фиока knob црна салон повлече злато кујната кабинет шкафот рачки на вратите копчиња
zoom_in

моден pastorale керамички мебел копчиња сребро фиока knob црна салон повлече злато кујната кабинет шкафот рачки на

DEN 1152.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Стил:
Модерна
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
tc010
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка
Материјал:
Цинк Легура + Керамички
боја:
сребро,злато ,brone

Слични производи во категоријата..