• Обновено
Црна боја 1PC/ Многу За ZTE Nubia Z7 мини NX507J LCD Дисплеј + Екран на Допир Собранието Digitizer
zoom_in

Црна боја 1PC/ Многу За ZTE Nubia Z7 мини NX507J LCD Дисплеј + Екран на Допир Собранието Digitizer

DEN 564.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
Црна
LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
За ZTE Nubia Z7 мини NX507J
Бренд Име:
Маглива убавина
Резолуција На Екранот:
1280x720
Боја на располагање:
Црна
Тест Пред Пратката:
Yes
Гаранција за квалитет:
Еден Месец По Приемот
Акции:
Yes
квалитетот одделение:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Кина (копно )
Е Прилагодите:
Yes
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата..