• Обновено
20pcs/многу LED Downlights 5W 12W 110V 220V LED Таванот вградна светилка Светла Led Таванот Светилка Дома Затворен Осветлување Бесплатен превозот
zoom_in

20pcs/многу LED Downlights 5W 12W 110V 220V LED Таванот вградна светилка Светла Led Таванот Светилка Дома Затворен

DEN 6960.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
12w
Поддршка Dimmer:
Да, Нема
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
сертификација:
CE,RoHS
Обликот:
Annular
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Бренд:
Кри
Бренд Име:
SNYKA
Повод:
дневна соба
Прозрачна Флукс:
1000 - 1999 Lumens
Број на LED Чип:
1 buc
Моќ Толеранција:
3%
Зрак Агол(°):
60°
Температура На Боја:
Природата Бела(3500-5500K)
Напон:
110-240V
LED Чип Модел:
3020
База Тип:
линија
Должина:
D

Слични производи во категоријата..