• Обновено
Карбонски Влакна Задните Багажникот Багажникот Спојлер Крило Авто Автомобил Задните Крила За Maserati GranTurismo Купе 2D 2008-2011
zoom_in

Карбонски Влакна Задните Багажникот Багажникот Спојлер Крило Авто Автомобил Задните Крила За Maserati GranTurismo

DEN 5019.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

За Возило Брендови/Модел:
Maserati
Бренд Име:
MCARCAR КОМПЛЕТ
Модел Година:
2008-2011
Име На Модел:
JC-A064-1
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
10inch
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
2.5kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Автоматскиот автомобил спојлер
Производителот Дел Број:
автомобил задниот спојлер
Осветленост Дел Број:
авто багажникот усна спојлер
Другиот Дел Број:
авто задните усна спојлер
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
Задните Трупот
Тип На Објект:
Спојлери
Автомобил модел:
За Maserati GranTurismo Купе 2D 2008-2011
Година:
2008-2011
Материјал:
Карбонски Влакна
Примарна боја:
Карбонски влакна црна
Површина:
Shinning и мазни
Функција:
Мала тежина
степен:
УВ Заштита
Fitment:
Одлични
квалитет:
Загарантирана
Инсталација Метод:
Користете Лепило Лента да се држиме за

Слични производи во категоријата..