• Обновено
За AUTEL MaxiCom MK906 MC807 MC808 MC805 MC805 Rro Автомобилската Дијагностички екран на допир панел Digitizer Стакло замена на сензор
zoom_in

За AUTEL MaxiCom MK906 MC807 MC808 MC805 MC805 Rro Автомобилската Дијагностички екран на допир панел Digitizer Стакло

DEN 960.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
MK906 допир, MC805 Про допир, MC805 допир, MC808 допир, MC807 допир
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
QVK

Слични производи во категоријата..