• Обновено
0.4 MM Ласерската Светлина Сина Боја holographic Сјајот прашина помине алатки или друг уметнички Декорација sequins
zoom_in

0.4 MM Ласерската Светлина Сина Боја holographic Сјајот прашина помине алатки или друг уметнички Декорација sequins

DEN 177.36

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
50g, 200g, 500g
Тип На Објект:
сјајот на ноктите
НЕТО-WT.:
50/200/500g
Број На Модел На:
LB701
Материјал:
МИЛЕНИЧИЊА (Поли Етилен Терефталат)
Количина:
1
Бренд Име:
Bincon
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата..