• Обновено
2013~2015 ASX магла светлина,Слободен брод!халоген,ASX светлата,ASX,3000GT,Експо,Eclipse,verada,Тритон,nimbus,спорт;ASX ден светилка
zoom_in

2013~2015 ASX магла светлина,Слободен брод!халоген,ASX светлата,ASX,3000GT,Експо,Eclipse,verada,Тритон,nimbus,спорт;ASX

DEN 2568.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Емитуваат Боја:
МИЦУБИШИ ASX
Температура На Боја:
2013 да 2015year
Wattage:
halogen fog 4300k, HID ballast 6000K
ASX-Година:
2014,2013
Бренд Име:
Nobonn
Мицубиши Модел:
ASX
Тип На Објект:
Ден Светлина
Материјал Тип:
ABS и ал
Специјални Функции:
Осветлување
Име На Модел:
Автомобил
Напон:
12V
Објектот Дијаметар:
15inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1kg
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши

Слични производи во категоријата..