• Обновено
Нов лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор За ASUS X5D X5DAB X5DAD X5DAF X5DC X5DID X5DIP X5DIE X5DIJ X5DIL X5DIN Фан
zoom_in

Нов лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор За ASUS X5D X5DAB X5DAD X5DAF X5DC X5DID X5DIP X5DIE X5DIJ X5DIL X5DIN Фан

DEN 206.16

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
DBJBA
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Апликацијата Лаптоп Големина:
како Слика
USB Порти:
како Слика
Број На Модел На:
Лаптоп Вентилаторот за ладење Ventilateur
Материјал:
Алуминиум & Пластика
Тип:
Еден Фанови
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
is_customized:
Yes
Тестирани:
100% тестирано
Примена:
Процесор
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC

Слични производи во категоријата..