• Обновено
Новиот Таблет Екраните се Прикаже Матрица За 8 Таблет YDS080WQ01 YBT0176-6 YBT01183 30pins внатрешна LCD екран панел Модул Замена
zoom_in

Новиот Таблет Екраните се Прикаже Матрица За 8 Таблет YDS080WQ01 YBT0176-6 YBT01183 30pins внатрешна LCD екран панел

DEN 696.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
Црна
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Чи Hande
Компатибилен Бренд:
Универзална
Тип На Производ:
Таблета LCD
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Број На Модел На:
За YDS080WQ01 JM 00802-V02 PDA LCD дисплеј
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
КОЛИЧИНА:
во парк
Бесплатен превозот :
Кина Пост Mail
време на испорака:
Во рок од 2 дена по вашата исплата пристигне во Зачувам
Големина:
8-инчен( 184*114mm)
Модел Бр.:
За YDS080WQ01 таблета внатрешна lcdscreen
Следење Бр.:
Yes
Wholesales:
Поддршка

Слични производи во категоријата..