• Обновено
Тип-USB Чувар Картичка Компјутер Тајмер Надзор Автоматско Рестартирање Ресетирате Модул Син Екран на Играта на Серверот BTC се ВКЛУЧИЈА Рударство Рудар
zoom_in

Тип-USB Чувар Картичка Компјутер Тајмер Надзор Автоматско Рестартирање Ресетирате Модул Син Екран на Играта на Серверот

DEN 168.96

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Должина на кабел:
покаже како
Бренд Име:
h1111z
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
IO2173
Производи Статус:
Акции
Пакет:
Yes
Fetures1:
Тип-Чувар За 32 / 64 Систем Windows
Fetures2:
Се користи За Windows (XP~Win10, 32 bit & 64-битна)
Употреба:
компјутер
Име на производ:
USB Чувар Картичка
Функција:
Без надзор Автоматско Рестартирање Син Екран и од Серверот
100% Поддршка:
Рударство BTC Рудар
Специфични:
Далечинска Контрола
Контрола На Канали:
2 канали

Слични производи во категоријата..