• Обновено
Оригинални НОВИ LCD Екран За JVC GZ - MS120 D850 D870 MG630 MG645 Видео Камерата НЕ Осветлување
zoom_in

Оригинални НОВИ LCD Екран За JVC GZ - MS120 D850 D870 MG630 MG645 Видео Камерата НЕ Осветлување

DEN 288.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Компатибилен Бренд:
За JVC
Број На Модел На:
За JVC GZ - MS120 D850 D870 MG630 MG645
Екран На Допир:
Yes
Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
LCD Комплет:
No
Бренд Име:
маслиново лист

Слични производи во категоријата..