• Обновено
ZUCZUG Автомобил Климатизација отворите за вентилација се Поврзете Подигнат Кабел Адаптер За 2006-2011 ФОЛКСВАГЕН Passat B7 B6 R36 CC 3AA 971 315 3AA971315
zoom_in

ZUCZUG Автомобил Климатизација отворите за вентилација се Поврзете Подигнат Кабел Адаптер За 2006-2011 ФОЛКСВАГЕН

DEN 379.68

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Објектот Тежина:
0.03kg
Бренд Име:
ZUCZUG
Од Моќ:
3W
Специјални Функции:
За Климатизација На Воздухот Отвори Поврзете Се Подигнат Кабел Адаптер
Име На Модел:
3AA 971 315
Напон:
12V
Објектот Големина:
22cm*2.5 cm*2.5 cm
Материјал Тип:
Пластични
Интерфејс:
ФОЛКСВАГЕН CC R36 Passat B6 Passat B7
Автомобил модел:
ФОЛКСВАГЕН CC R36
Компатибилен Автомобил модел:
ФОЛКСВАГЕН Passat B6 Passat B7
Производ Дел Број:
3AA 971 315
Друг Производ дел број:
3AA971315
Име на производ:
За Климатизација На Воздухот Отвори Поврзете Се Подигнат Кабел Адаптер

Слични производи во категоријата..