• Обновено
Дијамант Везови 5D DIY Дијамант Сликарство Земјата Ѕвезда Простор Пејзаж Дијамант Сликарство Крстот Бод Кристал Декорација
zoom_in

Дијамант Везови 5D DIY Дијамант Сликарство Земјата Ѕвезда Простор Пејзаж Дијамант Сликарство Крстот Бод Кристал Декорација

DEN 282.72

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
20x35cm Round, 25x45cm Round, 30x53cm Round, 35x60cm Round, 40x70cm Round, 50x88cm Round, 60x106cm Round, 20x35cm Square, 25x45cm Square, 30x53cm Square, 35x60cm Square, 40x70cm Square, 50x88cm Square, 60x106cm Square
Бренд Име:
DIADIY
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
Станот
Шаблон Тип:
Сценско
Дијамант форма:
Круг
Рамка:
No
Употреба:
Дома декор&ѕид уметност&ѕид декорација Семејство и хотел декорација, раѓање
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс
Количина:
Ѕидот Налепници
детали:
Целосна смола круг дијаманти со слика
цена:
Најниска ,Најдобрите и конкурентна
Сценско:
Земјата Ѕвезда Простор

Слични производи во категоријата..