• Обновено
F00RJ01657 / С 00R J01 657 Контрола Вентил FOORJ065 Вентил Сет за заеднички железнички инјектор 120 серија
zoom_in

F00RJ01657 / С 00R J01 657 Контрола Вентил FOORJ065 Вентил Сет за заеднички железнички инјектор 120 серија

DEN 6513.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Објектот Тежина:
0.054KG
Бренд Име:
DEFUTE
Специјални Функции:
За дизел автомобил
Земја/Регион на Производство:
Кина/Guangdong
Производителот Дел Број:
F00RJ01657 FOORJ01657
Материјал Тип:
Високо-Специјален Челик
Поставување на Возило:
дизел моторот
За Возило Брендови/Модел:
Isuzu
Инјектор Бр.:
0445120***
квалитет:
100% Професионален Тест
Пакување:
12 компјутери/многу
Сертификат:
ISO9001/ISO9002
прилог:
Вбризгување На Гориво Систем
Тип На Мотор:
Дизел Гориво Пумпа За Инјектирање

Слични производи во категоријата..