• Обновено
Вистински Задна Камера Модул За Asus VivoTab Smart ME400C ME400CL Главната Камера назад Flex кабел Замена Поправка Тестирани Добра
zoom_in

Вистински Задна Камера Модул За Asus VivoTab Smart ME400C ME400CL Главната Камера назад Flex кабел Замена Поправка

DEN 407.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
weeten
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
за Asus
Големина На Екранот:
10.1 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
За ASUS VivoTab Smart ME400C ME400CL
мини цел:
1pcs
користат за:
Asus VivoTab Smart ME400C ME400CL
Место на Потекло:
Кина (Копно)
квалитетот одделение:
А+ ORG квалитет
Мало Пакет:
Безбедност На Пакет
Големина На Екранот:
10.0

Слични производи во категоријата..