• Обновено
Новиот 7 Инчен Екран на Допир Digitizer Панел За Ecopower ЕП-7002 таблет компјутер
zoom_in

Новиот 7 Инчен Екран на Допир Digitizer Панел За Ecopower ЕП-7002 таблет компјутер

DEN 168.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
EP-7002
Бренд Име:
HengChu
Компатибилен Бренд:
За Ecopower

Слични производи во категоријата..