• Обновено
Dispalang Музички Забелешка Козметички Предмети За Уметност Жените Шминка Случај Деца Молив Носителот На Училиште Децата Шминка Торба Деца Молив Случаи
zoom_in

Dispalang Музички Забелешка Козметички Предмети За Уметност Жените Шминка Случај Деца Молив Носителот На Училиште

DEN 255.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Бренд Име:
Dispalang
Обликот:
Барел во облик на
Објектот Висина:
10cm
Затворање Тип:
Патент
Главен Материјал:
Полиестер
Материјал Состав:
300D полиестер
Објектот Тежина:
0.1kg
Број На Модел На:
пенкало торба
Објектот Ширина:
4cm
Објектот Должина:
21CM
Стил:
Свежи
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Употреба:
Молив торба/ Pecil случај/ Молив Кутија/Пен Носителот/make up кеси
Слики:
Слики може да се прилагоди
Пакување:
на polybag за секое парче

Слични производи во категоријата..