• Обновено
29*33mm DIY злато/сребрена фолија благодарение на вас печат labels розова/жолта/зелена хартија себе лепило рачно изработени налепница labels 100pcs
zoom_in

29*33mm DIY злато/сребрена фолија благодарение на вас печат labels розова/жолта/зелена хартија себе лепило рачно изработени

DEN 59.52

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Тежина:
1g
Објектот Должина:
3.3cm
Накит Пакување & Display Type:
Тагови, Цена Тагови
Објектот Висина:
2.9cm
Објектот Ширина:
3.3cm
Број На Модел На:
ЛЛ-EC0005
Производ Карактеристики:
рачно изработени labels
Материјал:
Хартија
име на етикетата:
29*33mm DIY злато/сребрена фолија благодарение на вас печат labels розова/жолта/gree
етикета големина:
29*33mm
Обичај:
aviailable

Слични производи во категоријата..