• Обновено
shhworldsea 5/10/30/50/100sets 2 pin автомобилската електричен приклучок авто автомобил водоотпорен пластични жици кабел женски конектор
zoom_in

shhworldsea 5/10/30/50/100sets 2 pin автомобилската електричен приклучок авто автомобил водоотпорен пластични жици

DEN 246.72

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Специјални Функции:
Водоотпорен
Од Моќ:
2 pin автомобилската електричен приклучок
Материјал Тип:
Пластични и бакар
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Големина:
2 pin автомобилската електричен приклучок
Бренд Име:
shhworldsea
Напон:
12V
Име На Модел:
2 pin автомобилската електричен приклучок
Интерфејс:
wire конектор

Слични производи во категоријата..