• Обновено
Висок Квалитет на Долг Ракав Велосипедизам Дресови ILPALADINO Велосипед Џерси Женски Спортски Велосипед Руно Факултативна Бесплатен Превозот QI17DT777
zoom_in

Висок Квалитет на Долг Ракав Велосипедизам Дресови ILPALADINO Велосипед Џерси Женски Спортски Велосипед Руно Факултативна

DEN 816.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Патент Должина:
Целосна Патент
Бренд Име:
ILPALADINO
Сезоната:
зима,есен,пролет
Материјал:
Полиестер
Функција:
Анти-Смалуваат,Анти-пот,Џебови,Анти-Навремено
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Џерси
Шема:
Тенок
Големина:
S,M,L,XL,XXL,XXXL
дизајнерски детали:
патент,џебови на задниот дел од џерси
погоден толпата возраст:
Возрасни
Стил:
спортски,неврзан
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Слични производи во категоријата..