• Обновено
НОВИ 24pcs/многу DC24V led лента чипови диоди за пченка светилки
zoom_in

НОВИ 24pcs/многу DC24V led лента чипови диоди за пченка светилки

DEN 228.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Wattage:
66-13.5-0802
Поддршка Dimmer:
Yes
Тип На Објект:
LED Светилки
Број на LED Чип:
16 компјутери
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
База Тип:
2G11
Просечен Живот (часот):
30000
Прозрачна Флукс:
250 - 499 Lumens
Обликот:
Бар
Моќ Толеранција:
1%
LED Чип Модел:
SMD3528
Повод:
дневна соба
Напон:
DC24-27V
Зрак Агол(°):
120°
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Led Сијалица Тип:
Автомобил Сијалица
LED Чип Бренд:
КОЧАН
Должина:
66mm
Точка име :
ZF66-13.5-0802
димензија:
66*13.5
Напон:
DC24-27V
тековната:
100ma
Боја На Темп.:
6000-7000K
CRI:
70
Чипови КОЛИЧИНА:
16
моќност:
3W

Слични производи во категоријата..