• Обновено
YESPURE трговија на Големо Фенси Пинк Ткаенини Мобилен Телефон Кеси Додатоци за Iphone 6 6s Плус 7 7plus 8 8plus Срцето Бисер Fundas
zoom_in

YESPURE трговија на Големо Фенси Пинк Ткаенини Мобилен Телефон Кеси Додатоци за Iphone 6 6s Плус 7 7plus 8 8plus Срцето

DEN 229.92

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Материјал:
За Iphone 6 6s, За 6Plus 6sPlus, За Iphone 7 8, За 7Plus 8Plus, За Iphone X
Бренд Име:
YESPURE
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 6s плус,iPhone 7,iPhone 7 Плус,iPhone 8 Плус,iPhone 8,iPhone X
дизајн:
Мат,Обична,Ткаеше,Животно,Симпатична
Карактеристики:
Пинк Телефон Случај
Материјал:
Висок квалитет на задниот поклопец+крзно
дизајн:
симпатична телефон случај
Функција:
Нула-доказ shockproof
функција 1:
крзно телефон случај
Карактеристика 2:
телефон маски за жени
функција 3:
фенси телефон случај
ОЕМ:
Поздравен
Пакет:
1 КОМПЈУТЕР случај
карактеристика 4:
мобилен телефон додатоци

Слични производи во категоријата..