• Обновено
H8 H11 H9 80w 6000k Белата Автомобил Магла Светлина Возење Светилка Со Висока Моќност Epistar Чип LED w/ Изградена-Во Canbus и Црна Auminum Легура
zoom_in

H8 H11 H9 80w 6000k Белата Автомобил Магла Светлина Возење Светилка Со Висока Моќност Epistar Чип LED w/ Изградена-Во

DEN 648.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Емитуваат Боја:
6000K Ладно Бела
Тип Socket:
H8, H9, H11
Тип На Објект:
Извори На Светло
Бренд Име:
yobuyyowin
Wattage:
8w
Автомобил модел:
За Сите автомобили
Извор На Светлина:
LED
Лер Зрак Тип:
место
Температура На Боја:
6000K
Автомобил Марка:
За Сите автомобили
Напон:
12V
За Автомобил Светилка:
За Магла

Слични производи во категоријата..