• Обновено
Автомобил табла опфаќа мат за BYD F3 F3DM F3R 2007-2013 години Левата рака се вози dashmat подлога цртичка покрие авто табла додатоци
zoom_in

Автомобил табла опфаќа мат за BYD F3 F3DM F3R 2007-2013 години Левата рака се вози dashmat подлога цртичка покрие

DEN 959.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Материјал:
Синтетички Влакна
Бренд Име:
FUWAYDA
категорија:
табла опфаќа
Материјал Тип:
Полиестер
Поддршка за:
За BYD F3 F3DM F3R 2007-2013 години
функција 1:
заштитник автомобил табла Анти-напукнување
Карактеристика 2:
Намалување на температурата на инструмент-таблата
функција 3:
Подобрување на безбедноста на сообраќајот на
карактеристика 4:
намалување на сончева светлина рефлексивни

Слични производи во категоријата..