• Обновено
СКАРА@FUKA Одговара За ФОЛКСВАГЕН 2003-2015 TOURAN CADDY T5 T6 ТРАНСПОРТЕРОТ Хром Нерѓосувачки Челик Врата се Справи со Капак Трим Калапи Автомобил-Стил
zoom_in

СКАРА@FUKA Одговара За ФОЛКСВАГЕН 2003-2015 TOURAN CADDY T5 T6 ТРАНСПОРТЕРОТ Хром Нерѓосувачки Челик Врата се Справи

DEN 479.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Рачки На Вратите
Модел Година:
2003-2015
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Земја/Регион на Производство:
Кина
Специјални Функции:
вратата се справи со маска
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Име На Модел:
Одговара за ФОЛКСВАГЕН Touran Caddy T5 T6 ТРАНСПОРТЕРОТ
Автомобил модел:
ФОЛКСВАГЕН Touran Caddy T5 T6 ТРАНСПОРТЕРОТ
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Одговара за 1:
ФОЛКСВАГЕН Touran 2003-2015 Со една клучна дупка
Одговара за 2:
ФОЛКСВАГЕН Caddy 2004+ Со една клучна дупка
Одговара за 3:
T5-T6 Транспортерот Со една клучна дупка
Количина:
8pcs/set
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Сребро.
Име:
вратата се справи со маска

Слични производи во категоријата..