• Обновено
AVT2028 голема порта Универзална 2 светилка CCFL Светлото Инверторот одбор Влезен Напон 10-28V за 15-22 инчни Монитори
zoom_in

AVT2028 голема порта Универзална 2 светилка CCFL Светлото Инверторот одбор Влезен Напон 10-28V за 15-22 инчни Монитори

DEN 180.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
UNIMASOW
Број На Модел На:
avt2028
Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Слични производи во категоријата..