• Обновено
авто ac компресор спојки за Мицубиши Lancer CG CH/Outlander 2.4 11509SB 7813A036 7813A040 AKC201A215C MSC90CA AKC006A2
zoom_in

авто ac компресор спојки за Мицубиши Lancer CG CH/Outlander 2.4 11509SB 7813A036 7813A040 AKC201A215C MSC90CA AKC006A2

DEN 936.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација,A/C Компресор & Спојки
Име На Модел:
WXCL0093
Објектот Тежина:
3kg
Година:
2002-2007
Бренд Име:
WNRLN
Автомобил модел:
Мицубиши Lancer CG CH/ Outlander 2.4
Напон:
12V
ОЕМ Бр.:
11509SB 7813A036 7813A040 AKC201A215C MSC90CA AKC006A235C
Автомобил Производител:
Мицубиши

Слични производи во категоријата..