• Обновено
ZOOYA Дијамант Сликарство Змеј Девојка Плоштадот Rhinestones Крстот Бод 5D diy Дијамант Везови Мозаик Везана дома декор TJ
zoom_in

ZOOYA Дијамант Сликарство Змеј Девојка Плоштадот Rhinestones Крстот Бод 5D diy Дијамант Везови Мозаик Везана дома

DEN 167.52

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
20x25, 30x40, 40x50, 50x60
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Бренд Име:
ZOOYA
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45

Слични производи во категоријата..