• Обновено
Удар игли валчести со ознака со две подлошки NTA411+2TRB411 Големина е 6.35*17.45* ( 1.984+2*1.6 ) мм,TC411
zoom_in

Удар игли валчести со ознака со две подлошки NTA411+2TRB411 Големина е 6.35*17.45* ( 1.984+2*1.6 ) мм,TC411

DEN 252.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Приколка Спојки & Додатоци
Бренд Име:
CZDZ
Објектот Висина:
0.52cm
Објектот Тежина:
0.12kg
Максимална Тежина Препорака:
411kg
Материјал Тип:
Gcr15

Слични производи во категоријата..