• Обновено
1PC 15 Слотови ( Прилагодливи)Накит Алатка Кутија Случај Занает Организатор Сметководствена Случаи Складирање Монистра Накит Наоѓање Кутии За Пакување
zoom_in

1PC 15 Слотови ( Прилагодливи)Накит Алатка Кутија Случај Занает Организатор Сметководствена Случаи Складирање Монистра

DEN 47.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Производ Карактеристики:
накит наоѓање кутии
Накит Пакување & Display Type:
Сметководствена Случаи
Број На Модел На:
F2414
Материјал:
Акрилик
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Материјал:
carring случаи
Големина:
17.6*10.1 cm и 2.4 см висок
боја:
Бела
Количина:
1pcs/многу
Стил:
пластична кутија за чување
Тип:
моден накит пакување
дизајн:
накит пластична кутија
useage:
Оддел Пластични Складирање
Функција:
накит алатница
Шема:
накит наоѓање кутии

Слични производи во категоријата..