• Обновено
120PCS/многу 1M/2M Чаша Вино LED String Светлина Плута Облик на Шише Вино Затка Светлина Светилка Божиќ Партија Декорација
zoom_in

120PCS/многу 1M/2M Чаша Вино LED String Светлина Плута Облик на Шише Вино Затка Светлина Светилка Божиќ Партија Декорација

DEN 2671.68

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
топло бела светлина, бела светлина, RGB светло, црвено светло, сино светло, зелено светло, лед светла боја
Големина:
1M 10leds, 2M 20leds
Повод:
Роденден,Забава,Големиот Настан,Свадба & Ангажман,Свадба,Денот на Вљубените
Бренд Име:
HOOJOKER
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
BF
Број на Компјутери:
120pcs
Блескав Време:
10hours
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
prodcution име:
led string
светлина:
10pcs/20pcs
Батеријата:
3pcs AG13(вклучуваат)
Должина:
1M/2M
Материјал:
Пластични

Слични производи во категоријата..