• Обновено
Новиот 7 Инчен Замена LCD Екран За Digma iDxD7 3G таблет КОМПЈУТЕР
zoom_in

Новиот 7 Инчен Замена LCD Екран За Digma iDxD7 3G таблет КОМПЈУТЕР

DEN 720.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
HengChu
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
iDxD7 3G
Тип На Производ:
Таблета LCD
Компатибилен Бренд:
За Digma

Слични производи во категоријата..