• Обновено
Автомобил Безжична Универзална Воланот копчиња Smart воланот Далечински Контролер за Полнење на универзалната воланот контрола
zoom_in

Автомобил Безжична Универзална Воланот копчиња Smart воланот Далечински Контролер за Полнење на универзалната воланот

DEN 1029.12

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Напон:
5V
Бренд Име:
ВИСАТ XIAN
Објектот Големина:
35*10 MM
Од Моќ:
2W
Објектот Тежина:
0.2kg
Специјални Функции:
управувачот копчиња
Материјал Тип:
ABS
Интерфејс:
кабел
ОДГОВАРА ЗА:
Повеќето Автомобили

Слични производи во категоријата..