• Обновено
Патот Велосипед 170MM Планински Велосипед Crankset 42T-34T-24T/48T-38T-28T Тројно Chainring Синџир Тркала Алуминиумска Легура со Дното Заградата
zoom_in

Патот Велосипед 170MM Планински Велосипед Crankset 42T-34T-24T/48T-38T-28T Тројно Chainring Синџир Тркала Алуминиумска

DEN 1136.64

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
Ризик
категорија:
Чудак
Материјал:
Алуминиум легура
Чудак Должина:
170mm
Употреба:
Планински Велосипеди,Велосипеди На Патот
Број На Модел На:
CRA005
Chainwheel Заби:
42T 34T 24T /48T 38T 28T
Спецификација:
42T 34T 24T /48T 38T 28T
Тежина:
905g(pair)
Дното Заградата Школка Ширина:
68mm
Одговара:
планински велосипед/патот велосипед

Слични производи во категоријата..