• Обновено
Elite99 Професионални 120ml Акрилик Течни Лажни на доградба на Акрилни Нокти Течни Акрилик Прав Систем Помине Уметност Алатки За УВ Гел Ноктите Совети
zoom_in

Elite99 Професионални 120ml Акрилик Течни Лажни на доградба на Акрилни Нокти Течни Акрилик Прав Систем Помине Уметност

DEN 119.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
Elite99
НЕТО-WT.:
120ml
Број На Модел На:
AB-ND0168
Количина:
1 Парче
Состојка:
акрилик течни
Тип На Објект:
Акрилик Прав & Течни
Објектот:
Акрилик УВ Гел полски
боја:
како слика се прикажани
Употреба:
гел за нокти полски
Состојба:
Нови
Пакет Inclulde:
1 x Акрилик Течни
ОЕМ:
Accpet
N.W.:
120 ml
Потекло:
Кина
користат за:
Ув Гел На Ноктите

Слични производи во категоријата..